Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik

İş dünyasında firmanızı geleceğe taşımak için sizi temsil eden özgün, güvenilir ve saygın tasarımlarla kumsal kimliğinizi oluşturuyoruz. Logo, katolog, broşür, kartvizit, antetli kağıt, fatura vb. ihtiyaçlarınızı kurumsal çatısı altında tolayıp iş dünyasındaki temsil gücünüze güç katıyoruz.

Tanıtım ve Reklam Hizmetleri

Doğru reklamlarla hedef kitlenize uygun bütçelerle ulaşmanızı sağlayacak hizmetler… Gereken reklam donelerinin oluşturulması, kayıtlarının yapılarak takip edilmesi, sosyal medya uygulamalarıyla entegrasyon, banner görsellerinin hazırlanması, popüler dizin ve rehberlere kayıt gibi hizmetlerle kampanyalarınızın, çeşitli etkinliklerinizin internet ortamında daha çok kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Sürekli Hizmetler

Web siteniz yayına alındıktan sonra sitenizin yönetimi, güncellenmesi, teknik anlamda takibi ve sunulan web uygulamalarıyla analizlerinin yapılması, gelişen teknolojiyle uyumluluğunun sağlanması, arama motoru optimizasyon sonuçlarının değerlendirilerek gerekli görülen değişikliklerin uygulanması, sormak istediğiniz soruların yanıtlarını ve diğer pek çok hizmeti bizden alacağınız sürekli hizmetlerle alabilirsiniz. 

Sosyal Medya

Sosyal medyada yer almak, tanıtıma katkıda bulunacak uygulamaları sitenizde çalıştırmak, güncellemelerinizi ve sizinle ilgili her türlü bilgiyi sosyal medya kullanıcılarına ulaştırmanız için gereken her türlü destek ve hizmeti alarak popüler siteler arasında yerinizi alın.